fbpx

Nasza oferta

W Vsolar świadczymy kompleksowe usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, firm oraz rolników. Pomożemy Ci oszacować zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu, przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego, wybrać optymalną lokalizację dla paneli słonecznych oraz najkorzystniejszy sposób finansowania inwestycji. Następnie, stworzymy projekt i przystąpimy do montażu urządzeń wraz z ich podłączeniem do systemu instalacji energetycznej oraz zakładu energetycznego. Gwarantujemy pełną współpracę z naszymi Klientami w zakresie analizy korzyści z inwestycji oraz późniejszego monitoringu sieci.

Montaż ogniw ma miejsce na gruncie lub dachach budynków. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz pojazdami, dlatego też wszystkie czynności odbywają się nie tylko sprawnie, ale również z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Posiadamy ponadto własne ekipy montażowe, dzięki czemu w pełni przejmujemy odpowiedzialność za wykonywane czynności oraz wyposażenie.

W naszych pracach wykorzystujemy tylko i wyłącznie certyfikowane elementy, pochodzące od renomowanych producentów. Naszym Klientom udzielamy na nie 10-letniej gwarancji. Przez cały okres użytkowania instalacji mogą oni również liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

Współpraca z nami to gwarancja:

Chcesz zainstalować panele słoneczne, by z nich czerpać energię elektryczną i tym samym zaoszczędzić na rachunkach za prąd?

Vsolar zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu doradztwa oraz montażu fotowoltaiki – w domu, gospodarstwie lub przedsiębiorstwie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz branżowa wiedza pomogą Ci także podczas ubiegania się o dofinansowanie do inwestycji. Zapraszamy do kontaktu!

Dla Ciebie i Twojego domu

Od lat obserwujemy regularnie wzrastające ceny prądu. Co zatem zrobić, aby zmniejszyć swoje rachunki i jednocześnie odciążyć domowy budżet?

Dla firm i deweloperów

Decydując się na fotowolatikę w firmie, możesz wykorzystać nawet 100% energii na własne potrzeby. Koszty dotychczasowych opłat za prąd zostaną natomiast przeznaczone na rozwój firmy,

Dla Rolnika

Instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie rolnym to bardzo opłacalna inwestycja, skutecznie rozwiązująca problem nadmiernych kosztów za energię.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Usługi świadczone przez naszą firmę mają na celu wspomóc Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa we wdrażaniu rozwiązań przyjaznych i bezpiecznych dla środowiska.

Masz dodatkowe pytania