fbpx

VSolar

to innowacyjne rozwiązania energetyczne dla Twojego domu i przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą zajmującą czołową pozycję na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Fotowoltaika to nasza domena – posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii oraz Automatyki Przemysłowej, które przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Nasz zespół tworzą specjaliści: zarówno inżynierowie, montażyści, jak i doradcy, oferujący kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie inwestycji. Pomagamy naszym Klientom oszacować potrzeby energetyczne danego budynku oraz doradzamy w wyborze najlepszego sposobu finansowania. Przygotowujemy projekt, wykonujemy montaż, a także pozostajemy do dyspozycji przez cały okres użytkowania sprzętu. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, oferując optymalne dla danego przypadku rozwiązania.

Cieszymy się, że profesjonalna obsługa świadczona przez naszą kadrę oraz wiedza i nowoczesne technologie, którymi dysponujemy, przekładają się na zadowolenie i zaufanie naszych Klientów. Na tym jednak nie poprzestajemy! Dajemy im również poczucie komfortu i bezpieczeństwa – wszystkie montowane przez nas elementy pochodzą od renomowanych producentów oraz są objęte 10-letnią gwarancją. Nasza firma oferuje swoim klientom także monitoring zamontowanego przez nas sprzętu. 

Z Vsolar możesz zredukować wysokość swoich rachunków za prąd nawet o 90%!

Postaw na przyjazne środowisku, przyszłościowe rozwiązania, jakimi są instalacje fotowoltaiczne.

Nasze realizacje

Masz dodatkowe pytania