fbpx

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

W ofercie Vsolar znajdziesz także instalacje stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. Usługi świadczone przez naszą firmę mają na celu wspomóc Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa we wdrażaniu rozwiązań przyjaznych i bezpiecznych dla środowiska. Jednym z nich są pojazdy elektryczne, coraz to częściej zasilające floty wielu firm.

W naszym asortymencie, poza instalacjami fotowoltaicznymi, posiadamy również stacje ładowania samochodów elektrycznych, które możemy stosować kompleksowo. Połączenie instalacji fotowoltaicznej ze stacjonarnymi urządzeniami zasilającymi to szybka i co najważniejsze darmowa energia dla Twojego auta!

Stacje ładowania

AKEV7 01

Jakie są zalety samochodów elektrycznych?

Ekologia

samochód elektryczny, ładowany prywatnie jest znacznie tańszy w eksploatacji. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój fotowoltaiki, redukcja kosztów będzie prawdopodobnie coraz większa.

Oszczędność

napęd elektryczny nie emituje spalin, a co za tym idzie – szkodliwych związków chemicznych odpowiadających za szkodliwy smog.

Dotacje

przez pozytywny wpływ na środowisko, samochody elektryczne są objęte programami dofinansowania oraz dodatkowymi przywilejami (np. miejsca parkingowe).

Dobór i montaż instalacji we wskazanym miejscu docelowym

Realizujemy kompleksową obsługę oraz montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych, przystosowanych do różnorodnych przestrzeni: zarówno miejskich, jak i prywatnych. Zawsze starannie dopasowujemy urządzenia do warunków danego miejsca oraz potrzeb Użytkowników.

Najwyższa jakość i niezawodność

Nasze instalacje wyróżniają się wysoką wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia oraz czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, wydajne systemy, wykorzystujące nowoczesne technologie oraz dostosowane do aktualnie obowiązujących przepisów. Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa, są ponadto intuicyjne i nieskomplikowane w obsłudze.

Chcesz wykorzystać instalację fotowoltaiczną także do ładowania pojazdów elektrycznych?

Skontaktuj się z Vsolar – możemy połączyć instalację stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz systemu fotowoltaicznego.